باربری اصفهان به گرگان

توسط seomanagementer
باربری اصفهان به گرگان

بسیاری از مردم برای تغییر آب و هوا به شهر ها یا استان های دیگر مهاجرت می کنند. با توجه به کمبود اب و خشکی هوا بیشترین جا به جایی از شهرهای گرم و خشک به شهرهای شمالی کشور است. در میان باربری بین شهری یکی از سخت ترین نوع باربری ها، باربری اصفهان به گرگان است.

برای دریافت مشاوره، قیمت و درخواست حمل می توانید با شماره 0313302 تماس بگیرید.

حمل و جابجایی وسایل منزل فرایندی سخت و زمانبر است بخصوص اگر مسافت طولانی و از شهری به شهر دیگر باشد. با ما همراه باشید تا اطلاعات کاملی در مورد حمل و باربری اصفهان به گرگان را در اختیار شما قرار دهیم.

اهمیت باربری اصفهان به گرگان

مرکز استان گلستان، گرگان است. این استان یکی از زیباترین و خوش آب و هوا ترین استان های شمالی است که یکی از مراکز ئر رفت و امد جهت حمل و ترانزیت بار نیز هست.

این حمل نقل وسایل تنها محدود به وسایل منزل نمی شود بلکه بارهای صنعتی و غیر صنعتی را نیز دربر می گیرد.

با پیشرفت تکنولوژی و بیشتر شدن استفاده از لوازم الکترونیکی حساس در حمل و نقل بسیاری از مردم به دنبال یک شرکت مطمئن برای حمل و باربری بین شهر می گردند.

اهمیت باربری اصفهان به گرگان در این زمان بیشتر مشخص می شود. زمانی که مسافت طولانی و رطوبت هوا کاملا متفاوت است بنابر این وسایل باید با دقت و در نظر گرفتن شرایط مختلف جا به جا شوند.

برای اینکه از اهمیت این موضوع و نکات پیرامون آن غافل نشوید در ادامه مطلب نکات مهم و مختلفی پیرامون این موضوع را برای شما بیان خواهیم کرد.

انواع خودروهای حمل بار به گرگان

برای باربری اصفهان به گرگان ۳ نوع وسیله نقلیه متفاوت با توجه به ابعاد و سنگینی بار می توان در نظر گرفت که به شرح زیر است.

 • باربری با انواع کامیون
  شما می توانید بارهای سنگین یا بارهایی که ابعاد بزرگی دارند را با کامیون جا به جا کنید. بزرگترین ماشین برای باربری تریلی و کوچکترین ماشین برای حمل بار شما نیسان است.
  بهترین روش و نکته در این مورد این است که قبل از درخواست از هر شرکت باربری برای حمل وسایل خود، ابتدا لیستی دقیق از بارهای خود را تهیه نمایید سپس ابعاد و وزن تقریبی هر یک را در نظر بگیرید تا هنگام سفارش ماشین باربری اطلاعات بهتری در مورد تعداد ماشین و نوع ماشینی حمل بار خود داشته باشید.
  همچنین برای حمل بارهای حساس و شکستنی توصیه می کنیم از ماشین های مسقف استفاده نمایید.
  نکته: برای حمل بارها با ارتفاعات غیر استاندارد بهتر است از تریلی کفی استفاده نمایید.
 • باربری با نیسان برای حمل بار به گرگان
  معمولا ارسال بار با وزن های ۲ تن یا کمتر با نیسان انجام می شود اما باز بسته به نوع بار ابعاد و حساسیت بار نوع وسیله ممکن است متفاوت باشد.
 • باربری با خاور برای حمل بار به گرگان
  ظرفیت باربری خاور تا ۴ تن است و شما می توانید از انواع خاور برای ارسال بار استفاده نمایید.
  نکته: اگر در انتخاب نوع وسیله باربری خود دچار تردید هستید بهتر است از شرکت های باربری برای این منظور مشاوره بگیرید تا با استفاده از مشاوره حرفه ای و تخصصی، هم در هزینه باربری شما صرفه جویی شود هم به بهترین شکل وسایل خود را به مقصد منتقل کنید.
 • تریلی برای حمل بار به گرگان
  اگر بار مورد انتقال شما وزنی بین ۱۵ تا ۲۴ تن دارد بهترین وسیله برای حمل بار شما قطعا تریلی است.
  هزینه باربری از اصفهان به گرگان بسته به نوع تریلی و وزن آن متفاوت است.

همچنین شما می توانید برای اطلاع هر چه دقیق تر از نحوه محاسبه هزینه باربری بین شهری اصفهان با تریلی و استفاده از خدمات مشاوره تخصصی با تیم حرفه ای ما در تماس باشید.
انواع تریلی برای باربری اصفهان به گرگان به سه نوع زیر تقسیم می شوند:

 • تریلی کفی
  این نوع تریلی برای ارسال بار با ارتفاع های غیر استاندارد استفاده می شوند چرا که دیواره ندارد و جنس کف آن از چوب یا فلز است. ظرفیت بار این تریلی بین ۱۵ تا ۲۳ تن است.
 • تریلی لبه دار
  برای حمل بارهای بسته بندی شده به شهر های دیگر از جمله گرگان این نوع تریلی را توصیه می کنیم. ظرفیت باربری این تریلی بین ۱۵ تا ۲۳ تن است و دیواره های بغل آن باز شو است که قرار دادن و تخلیه بار در ماشین را بسیار راحتتر می کند.
 • تریلی ترانزیت
  اگر وسیله های حساس و مهمی را می خواهید جا به جا کنید بهترین نوع تریلی برای شما تریلی ترانزیت است. این نوع تریلی ظرفیت انتقال بار از ۱۵ تا ۲۴ تن را دارد. داشتن سقف چادری ان برای شهرهای شمالی به دلیل بارندگی زیاد به حفاظت بیشتر از بار شما کمک می کند.
  هر چند به این نوع تریلی به دلیل اینکه بیشتر برای باربری بین المللی استفاده می شود نام گذاری ترانزیت را داشته است.

ثبت درخواست حمل بار از اصفهان به گرگان

ثبت درخواست حمل بار از اصفهان به گرگان دیگر تنها به صورت سنتی امکان پذیر نیست. شما به راحتی می توانید سفارش حمل بار خود را به صورت تلفنی، اینترنتی و … انجام دهید.
همچنین می توانید در سایت درخواست حمل بار خود را ثبت کنید تا کارشناسان مجرب ما در اسرع وقت با شما تماس حاصل فرمایند.

نتیجه گیری

باربری اصفهان به گرگان با توجه به اب و هوای غالب بارانی گرگان نیاز به دقت زیادی نسبت به سایر نقاط کشور دارد.

پیشنهاد می کنیم برای باربری به نقاط مختلف کشور حتما با شرکت های باربری معتبر مشورت کنید تا تمام فرایند باربری خود را ایمن و مطمئن انجام دهید. شما چه نکاتی را برای باربری بین شهری توصیه می کنید؟ نکات و راهکارهای خود را با ما و سایر همراهان سایت در قسمت کامنت به اشتراک بگذارید.

سوالات متداول

 • برای رزرو روز و ساعت باربری اصفهان به گرگان چگونه باید اقدام کرد؟
  شما می توانید به صورت تلفنی یا اینترنتی خدمات باربری مورد نظر خود را رزرو نمایید.
 • در ایام تعطیل هم خدمات باربری ارائه می شود؟
  شرکت حمل و نقل بارنت در تمام ایام و ساعات شبانه روز در خدمت شما هموطنان عزیز است.

همچنین بخوانید