اسباب کشی آنلاین و نقش آن در تجربه یک حمل‌‌ونقل راحت و بی دردسر

توسط baarnet_blog
اسباب‌کشی آنلاین

پیشرفت گسترده در فناوری و تکنولوژی سبب شده افراد بخواهند کسب‌وکارهای خود را با دانش روز وفق دهند. بر این اساس با به‌وجود آمدن اسباب کشی آنلاین، هرچند برخی با آن مخالفت کردند اما تعداد زیادی از افراد تصمیم به استفاده از آن گرفتند. در واقع در عصری که همه کارها به‌صورت اینترنتی انجام می‌گیرد، به‌وجود آمدن سیستم باربری آنلاین، زیاد جای تعجب ندارد.

در این سیستم تمام فرآیندهایی که در باربری سنتی با روش‌های سخت انجام می‌گرفت؛ به‌صورت آنلاین، به آسانی و در کوتاه‌ترین زمان ممکن صورت می‌گیرد.

در کل حمل بار آنلاین، سیستمی امروزی است و علاوه‌بر امکانات حمل بار سنتی، امکانات و خدمات جدیدی را نیز به مشتریان ارائه می‌دهد. به‌طور کلی زمانی‌که همه افراد از فناوری‌های جدید و به‌روز استفاده می‌کنند؛ شما نیز باید هرچه زودتر با شرایط جدید وفق بگیرید وگرنه فرصت‌های طلایی را از دست خواهید داد.

در این مطلب به مزایای اسباب‌ کشی آنلاین، مراحل ثبت سفارش و قیمت حمل بار در این سیستم می‌پردازیم.

اسباب کشی آنلاین و حمل بار از طریق ثبت سفارش اینترنتی

اسباب‌کشی آنلاین در شرکت بارنت اصفهان و ثبت سفارش از طریق وب‌سایت یا اپلیکیشن

مزایای استفاده از خدمات اسباب‌کشی آنلاین شرکت بارنت اصفهان

مجموعه بارنت یکی از شرکت‌های معتبر باربری بوده که آماده خدمت‌رسانی به مشتریان است. این شرکت توانسته با ساخت وب‌سایت و اپلیکیشن باربری، امکان درخواست حمل بار را برای صاحبان آن به‌صورت اینترنتی و آنلاین فراهم کند. این شیوه از ثبت سفارش برای اثاث‌کشی، مزایای بی‌شماری هم برای شرکت باربری بارنت و هم برای مشتریان دارد. از جمله:

 • حمل مطمئن بار
 • منظم بودن
 • صرفه‌جویی در هزینه و زمان
 • ارائه خدمات پشتیبانی
 • ایجاد و ارسال بیمه‌نامه و بارنامه به‌صورت آنلاین
 • امکان پیدا کردن آنلاین آدرس دقیق مقصد و مبدأ در نقشه
 • امکان رصد آنلاین بار از زمان سفارش تا رسیدن بار به مقصد
 • انتخاب ماشین متناسب با حجم اسباب و اثاثیه برای اسباب‌کشی
 • قیمت ثابت تا اتمام کار، با ثبت سفارش در اپلیکیشن بارنت و مشاهده فاکتور
 • حق انتخاب در شیوه پرداخت هزینه در اسباب‌کشی آنلاین(پرداخت به‌صورت نقدی یا آنلاین)
 • امکان اعزام کارگر اسباب‌کشی (بسته‌بندی، چیدمان و خدمات فنی) به تعداد دلخواه

مراحل ثبت سفارش در اسباب‌کشی آنلاین در بارنت

برای ثبت سفارش باربری و اسباب کشی منزل در اصفهان به‌صورت آنلاین در شرکت بارنت، می‌توانید از طریق وب سایت و یا اپلیکیشن بارنت اقدام کرده و مراحل زیر را به‌ترتیب انجام دهید.

 • ورود به سایت یا اپلیکیشن بارنت اصفهان و وارد کردن اطلاعات کامل مبدأ و مقصد
 • انتخاب نوع خدمات حمل‌ونقل مورد نیاز خود اعم از نوع وسیله باربری، تعداد کارگر و لوازم سنگین
 • مشخص کردن تاریخ و ساعت اسباب‌کشی
 • مشاهده پیش‌‌فاکتور و همچنین قیمت نهایی

هزینه خدمات اسباب‌کشی آنلاین در بارنت اصفهان

بر اساس مشخصات ثبت شده در سفارش شما، سیستم بارنت مدت زمان مورد نیاز برای اسباب‌کشی را تخمین می‌زند.در نهایت قیمت ثابتی را به مشتریان اعلام می‌کند. قیمت اسباب‌کشی دقیقاً همان عددی است که در اپلیکیشن بارنت مشاهده و تأیید می‌کنید. در واقع این قیمت ثابت و بدون تغییر خواهد ماند.

به عبارت دیگر، خبری از درخواست مبلغ اضافه و انعام نیست و کار اسباب‌کشی با ظرافت و دقت تمام انجام خواهد شد. تیم حمل و جابه‌جایی بارنت ملزم به حضور به‌موقع در محل، طبق ساعت مشخص شده، جهت حمل بار و تخلیه آن است.

برای اطلاعات بیشتر می توانید به مقاله هزینه حمل اثاثیه منزل در اصفهان مراجعه نمایید.

2 تفاوت عمده اسباب‌کشی آنلاین و سنتی در بارنت

حمل‌ونقل سنتی همیشه در اقتصاد و زندگی مردم نقش به‌سزایی داشته است. با ورود فناوری و تکنولوژی به سامانه‌های باربری کشور، این وظیفه مهم به دوش اسباب‌کشی آنلاین است. در حال حاضر این حمل‌ونقل اینترنتی است که می‌تواند حتی بهتر از روش سنتی این نقش مهم را ایفا کند. حمل بار آنلاین و سنتی تفاوت‌هایی بایک‌دیگر دارند که در ادامه به دو تا از مهم‌ترین آن‌ها اشاره می‌کنیم.

صرف زمان

در باربری سنتی برای یافتن بهترین و نزدیک‌ترین باربری با ماشین حمل بار مناسب و همچنین کارگر اسباب‌کشی متعهد و حرفه‌ای، باید زمان زیادی را صرف جست‌وجوی آن کنید. در حالی که در اسباب‌ کشی آنلاین شرکت بارنت، با این مشکلات مواجه نخواهید شد. تنها با زدن یک دکمه می‌توانید نزدیکترین ماشین حمل بار را پیدا کرده و برای خدمات اثاث‌کشی رزرو کنید.

قیمت

از مهم‌ترین مشکلات حمل بار سنتی این است که حمل بار و اثاثیه در آن‌ها با قیمت ثابت انجام نمی‌شود. به‌این‌صورت که تا اتمام کار جابه‌جایی بار، قیمت اولیه چندین بار تغییر می‌کند و شما مجبور هستید در پایان کار، بیش‌تر از آن مبلغی که در ابتدا توافق کرده‌اید را پرداخت کنید. اما مبلغی که شما هنگام ثبت سفارش خدمات حمل بار و اثاث‌کشی در اپلیکیشن یا وب‌سایت بارنت مشاهده می‌کنید، دقیقاً همان مبلغی است که در اتمام کار می‌بایست پرداخت کنید و در حین جابه‌جایی هیچ‌گونه تغییری نخواهد کرد.

سخن پایانی

با پیشرفته و مدرن شدن بیش‌تر کسب و کارها، حمل‌ونقل بار هم در این راستا حرکت کرده است. در این راستا اسباب‌کشی آنلاین نیز می‌تواند از طریق اپلیکیشن یا سایت انجام شود. ثبت سفارش به‌صورت اینترنتی سبب می‌شود تا جزئیات و اطلاعات کامل بار به‌شکل دقیق ثبت شوند. شرکت بارنت در استان اصفهان توانسته در مسیر کاهش نگرانی‌های مشتریان در زمینه اسباب‌کشی قدم بردارد. با دانلود اپلیکیشن بارنت می‌توانید ضمن صرفه‌جویی در هزینه و زمان، از مطمئن‌ترین و بهترین خدمات باربری آنلاین فقط با چند کلیک استفاده کنید.

بنابراین بعد از ثبت سفارش در سایت یا اپلیکیشن بارنت، در کم‌ترین زمان ممکن ماشین حمل اثاثیه به آدرس مورد نظر می‌رسد. سپس در نهایت ایمنی و کیفیت و همچنین متناسب با خدمات درخواست شده توسط مشتریان، جابه‌جایی و حمل لوازم صورت می‌پذیرید. برای این منظور فقط کافی است چند ثانیه زمان بگذارید و این نرم افزار کاربردی را نصب کنید. در این‌صورت می‌توانید با استفاده از به‌روزترین فناوری، اسباب خود را حمل و جابه‌جا کنید.

همچنین بخوانید